Jak wybrać temat przewodni wesela?

0
21

Aby przyjęcie weselne dobrze wyglądało, powinno mieć określony temat przewodni. Kolorystyka, wzory, dekoracje, gatunki kwiatów, materiały – wszystko powinno ze sobą współgrać. Skąd znaleźć pomysł na temat przewodni ślubu i wesela?

Tematyczne sukienki ślubne

Jednym z elementów, który koniecznie musi współgrać z wystrojem jest strój Panny Młodej i Pana Młodego. Jeśli nie wiesz jaki temat chcesz zastosować w dekoracjach ślubnych, zacznij od sukni ślubnej. Wybierz model, który Ci się podoba, a pod niego dobierz temat. Eleganckie przyjęcie dla modelu syreny, rustykalny i ekologiczny styl dla romantycznej i lekkiej kreacji. Jeśli nie możesz się doczekać aby wreszcie pójść wybierać sukienki ślubne – Katowice i okolice mają wiele salonów, w których znajdziesz wiele ciekawych modeli. Jaki salon sukien ślubnych wybrać? Przede wszystkim zobacz sobie wcześniej w Internecie ich katalogi i projektantów. Dzięki temu będziesz wiedziała w jakim stylu sukienki posiadają, oraz czy odpowiadają Ci ceny. Pamiętaj by na wizytę zapisywać się z dużym wyprzedzeniem! Nie wiadomo czy od razu znajdziesz coś dla siebie, a potrzebujesz wystarczająco czasu na uszycie i poprawki krawieckie.

Co Ci się podoba?

Innym sposobem jest uświadomienie sobie stylów, dekoracji i elementów, które zawsze Ci się podobały oraz utworzenie takiej aranżacji, aby je wykorzystać. Jesteś fanką polnych kwiatów lub słoneczników? Wybierz je na swój ślub, a resztę dekoracji do nich dopasuj, wydając przyjęcie w stylowym, rustykalnym wnętrzu. Lubisz intensywne desenie, jesteś szalona i aktywna? Pozwól dekoracjom się wyrazić!

Wybierając takie elementy, jakie od zawsze Ci się podobały, masz pewność, że będziesz na przyjęciu czuć się komfortowo. A urządzanie wnętrza będzie czystą przyjemnością!

Szukaj inspiracji

Dostęp do Internetu to dostęp do tysięcy inspiracji. Jeśli absolutnie nie masz żadnego pomysłu – katalogi internetowe, Pinterest, a nawet zwykła wyszukiwarka grafiki Google pozwolą Ci znaleźć idee na wymarzone wesele. Zbieraj grafiki, rób listy – po dogłębnej analizie będziesz już wiedziała co Ci się podoba, a co nie. Pamiętaj jednak, aby wszystko przemyśleć, a decyzję nie podejmować pod wpływem impulsu. Urządzanie wesela jest kosztowne, więc odwrót zazwyczaj nie wchodzi w rachubę. Wybierz to, co na pewno będzie Ci się podobać przez najbliższy rok!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here