Prywatność w ogrodzie? Spróbuj przesłon ogrodzeniowych

0
24

Liczy się dla Ciebie prywatność? Masz dosyć spojrzeń sąsiadów? Chciałbyś ukryć się przed gwarem miasta? Sprawdź przesłony ogrodzeniowe!

Przesłony ogrodzeniowe – co to właściwie jest?

Przesłony do ogrodzeń mają formę listewek, które umieszczane są w ogrodzeniu panelowym. Są one bardzo łatwe w montażu – nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi. Cienkie, ale bardzo wytrzymałe listewki zapewniają barierę pomiędzy Twoim ogrodem a ulicą. Są nieprzezroczyste, ale także tłumią dźwięki, dlatego są idealnym rozwiązaniem, jeśli mieszkasz w ruchliwej okolicy. Przesłony do ogrodzeń panelowych występują w wielu wykończeniach, dlatego łatwo jest je dopasować do takich elementów jak gotowe ogrodzenia, furtki czy bramy garażowe.

Postaw na jakość

Szukając odpowiednich przesłon ogrodzeniowych chcemy, aby zapewniały one prywatność jak najdłużej. Jeśli zainwestujesz w dobrej jakości przesłony, będziesz miał pewność, że powleczone ochronną warstwą listewki będą służyć Ci przez wiele lat w niezmienionej formie. Specjalny olej do drewna, ocynk ogniowy i kilka warstw ochronnych gwarantuje wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Takim przesłonom niestraszny jest deszcz, mróz czy nawet promieniowanie UV.

Zalety przesłon ogrodzeniowych

Jedną z największych zalet przesłon do ogrodzeń jest ich modularność. Otóż w odróżnieniu od zwykłego ogrodzenia, nie musisz stawiać przesłon na całej długości ogrodzenia. Przesłony doskonale komponują się z panelami, dlatego możesz zainstalować je tylko na wybranych odcinkach, odgradzając np. kącik wypoczynkowy czy plac zabaw dla dzieci, a resztę zostawiając ażurową.

Po drugie, przesłony są niezwykle smukłe i nie zabierają więcej miejsca niż samo ogrodzenie panelowe. Jest to ich zaleta, która wygrywa z masywnymi i ciężkimi murami z cegieł czy kamienia. Kolejną zaletą jest ich montaż, który nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Z kolei przy każdej zmianie samego ogrodzenia wymagany byłby fachowiec od ogrodzeń.

Tylko przesłony ogrodzeniowe

Potrzebujesz więcej prywatności w ogrodzie i masz już ogrodzenie panelowe? Przesłony ogrodzeniowe to coś dla Ciebie. Cisza i spokój – nawet w centrum miasta! A przy tym lekkość i zgrabność konstrukcji pozwoli na jej instalację nawet w przypadku niewielkiej posesji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here