Zakopane rośnie na popularności

0
14

Zakopane jest niezmiennie jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych w całej Polsce. Tatrzański Park Narodowy co roku odwiedzany jest przez trzy miliony turystów – także tych spoza Polski. Sezon turystyczny w Zakopanem trwa cały rok. Góry cieszą się popularnością zarówno latem jak i Zimą. Zobacz dlaczego warto inwestować w Zakopanem.

Najlepsze apartamenty Zakopane – sprzedaż wre!

Najlepsze apartamenty na sprzedaż – Zakopane. Skąd to wynika? Otóż przede wszystkim Zakopane oferuje rozrywkę turystom przez cały rok. Latem na szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego wychodzą codziennie tysiące turystów. I jest na co popatrzeć – piękno Tatr jest dostępne zarówno dla wytrawnych i doświadczonych miłośników chodzenia po górach jak i dopiero początkujących. Okres wiosenno-letni to czas na szkolne wycieczki i wypady rodzinne. W Tatrach znajdują się szlaki zarówno trudne, jak i lżejsze, przeznaczone dla rodzin z dziećmi czy osób starszych. Surowe piękno natury corocznie przyciąga na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego nawet trzy miliony turystów!

Z kolei zimą Zakopane staje się stolicą zimowych sportów. Narciarstwo, snowboarding, kuligi, łyżwy, sanki. Całorocznie działają nowo wybudowane baseny i sauny, aquaparki, centra wellness – które pomagają odprężyć się po aktywnym dniu spędzonym w górach. Tutaj chętni przebywają niezależnie od pogody – w końcu jest tyle do zrobienia!

Fenomen Zakopanego

Zainteresowanie wypoczynkiem na Podhalu, a także w pozostałych górskich rejonach, rośnie z roku na rok. Dlatego coraz więcej osób wybiera wakacje w górach, a nie nad morzem. Mniejsze uzależnienie od pogody oraz bogactwo atrakcji wspierających wypoczynek to stabilna polityka cenowa.

Zakopane to miejsce, w którym popyt na luksusowe apartamenty jest bardzo duży. W szczycie sezonu, obłożenie to niemal 100 procent. Za nocleg turyści płacą od 150 do nawet 400 zł za dobę, z czego najwięcej w sylwestra. Aby powitać Nowy Rok w zimowej stolicy, apartament za jedną noc może kosztować nawet 600 zł – dlatego, że popyt wielokrotnie przekracza podaż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here